Drošība ir Phjončhanas ziemas Olimpisko spēļu prioritāte

LETA
16:16, 2. oktobris 0

Drošības pasākumi ir prioritāte, lai nodrošinātu sekmīgu un mierīgu gaidāmo Phjončhanas ziemas Olimpisko spēļu norisi, informē Korejas vēstniecības Latvijā pārstāvis Didzis Stāvausis.

Atbildīgās valsts iestādes pastāvīgi uzrauga drošības situāciju, un spēļu organizatori regulāri informē Starptautisko Olimpisko komiteju par drošības stāvokli. Arī Starptautiskā Olimpiskā komiteja ir uzsvērusi, ka sportistu drošība ir tās prioritāte gaidāmajās Phjončhanas ziemas Olimpiskajās spēlēs, turklāt tā ir norādījusi, ka nevienā no notikušajām sarunām nav izteiktas bažas par 2018.gada Olimpiskajām spēlēm un to norisi, aģentūrai LETA norāda vēstniecībā.

Vēstniecība šo jautājumu ir pārrunājusi arī ar Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM), kā arī Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) pārstāvjiem, lai iepazīstinātu ar Korejas valdības veiktajiem soļiem, lai nodrošinātu, ka Phjončhanas spēles būtu izdevušās un drošas gan sportistiem, gan arī spēļu apmeklētājiem.

Gan IZM, gan LOK pārstāvji ir pauduši atkārtotu uzticību Olimpisko spēļu rīcībkomitejai un Starptautiskajai Olimpiskajai komitejai, apliecinot to spēju noorganizēt sacensības augstā profesionālā līmenī, arī no drošības aspekta.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem