ekinas ziemas olimpisko spēļu distanču slēpošanā ar masu startu Raimo Vīgants sestdien finišēja 44.vietā, Roberts Slotiņš ierindojās 54.pozīcijā, bet dubultuzvaru izcīnīja Krievijas olimpiskās komitejas (ROC) sportisti.

Sacensības ar kopēju startu brīvajā stilā bija paredzētas 50 kilometru distancē, tomēr slikto laikapstākļu dēļ tā saīsināta līdz 30 kilometriem.

Latvijas distanču slēpotājs Vīgants, kuram piešķirts 41.numurs, finišēja 44.vietā, līderim atpaliekot septiņas minūtes un 22,5 sekundes.

Savukārt biatlonists Slotiņš, kurš startēja ar 54.numuru, ierindojās 54.vietā. Viņš līderim zaudēja 13 minūtes un 13,7 sekundes.

Sacensībām bija pieteiks 61 slēpotājs, tomēr Mihals Novāks no Čehijas nestartēja, bet norvēģis Juhaness Klēbo, kurš Pekinā izcīnījis divas zelta un pa vienai sudraba un bronzas medaļai, izstājās pirms 20 kilometru atzīmes.