Izpildkomitejas sēdē tika skatīts arī LOK Statūtu grozījumu projekts, kas nosaka LOK vēlēto amatpersonu ievēlēšanu termiņus, kā arī piedāvā kārtību, kādā var tikt veikta rotācija LOK Izpildkomitejas locekļu – federāciju prezidentu vidū un citus grozījumus.

Minētā Statūtu redakcija paredz, ka LOK prezidents var tikt ievēlēts amatā ne vairāk kā uz 8 gadiem (divi amata termiņi), savukārt LOK ģenerālsekretāru un LOK Izpildkomitejas locekļus amatos var tikt ievēlēti ne vairāk kā uz 12 gadiem (trīs amata termiņi), katru amatu uzskaitot atsevišķi. Savukārt ar LOK Ģenerālas asamblejas lēmumu atsevišķos gadījumos var tikt veikta rotācija LOK Izpildkomitejas vēlēto locekļu – federāciju prezidentu vidū. Statūtu grozījumi ir jāpieņem LOK Ģenerālajā Asamblejā, kas notiks šī gada 26.martā.

Izpildkomitejas sēdē tika arī prezentētas vienotas sporta identitātes vadlīnijas, kas paredz ieviest vienotu identitāti ne tikai ar LOK saistītajās organizācijās un aktivitātēs, bet aicina pievienoties visu sporta sabiedrību, akceptējot turpmāk vienotu Latvijas sporta identitāti gan vietēja, gan starptautiska mēroga sacensībās un pasākumos.  Vadlīnijas paredz, ka valsts sporta identitāti veido trīs zvaigznes, kas ir prototips Brīvības pieminekļa zvaigznēm, un vārds “Latvija” ( latviešu valodā).

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta institucionālie partneri  - Latvijas izglītības un zinātnes ministrija, AS “Latvijas Valsts Meži” un SOK Olimpiskā Solidaritāte; LOK Zelta partneri - mazumtirdzniecības tīkls “Rimi Latvia” un AS “LNK Industries”; LOK informatīvie partneri -  SIA “Izdevniecība “Rīgas Viļņi” un AS ”Radio SWH”.