Latvijas Olimpiskā komiteja izsludināja konkursu uz Komunikācijas dienesta vadītājas (reģ. Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītājas) amatu, kura ietvaros tika saņemti 43 jomas speciālistu pieteikumi. Izvērtējot tos, atlases procesa otrajai kārtai tika izvēlēti pieci kandidāti, no kuriem priekšroka tika dota Rutai Millerei Celmiņai.

Kā R. Milleres – Celmiņas priekšrocības tika uzskatītas ilggadējais darbs sporta organizācijā, stiprinotkomunikāciju ar NVO biedriem, iesaiste organizācijas zīmola maiņas procesā, kā arī sistēmisks darbs pie partneru piesaistes. Kandidāte darbojusies gan lokālu, gan starptautisku pasākumu vadošajās komandās, pārraugot un kontrolējot arī budžeta izpildi. Kā nozīmīga kandidātes priekšrocība tika vērtēta vairāku gadu darba pieredze sabiedrisko attiecību aģentūrā.

R. Millere Celmiņai ir izteikts fokuss uz efektivitāti un ētiskiem darbības principiem.

“Sports daudzus gadus ir gan manas privātās, gan profesionālās dzīves sastāvdaļa. Tas ar savu dinamiku un pozitīvo emociju klātesamību mani vienmēr vilinājis un noturējis interesi būt šajā vidē. Ar lielu atbildības sajūtu uzsāku darbu Latvijas Olimpiskās komitejas komandā, jo Olimpiskais kalendārs ir piesātināts ar dažāda līmeņa pasākumiem un notikumiem, kas liek ar entuziasmu doties uz priekšu.

Man ir prieks būt daļai no komandas, kas strādā, lai attīstītu un atbalstītu Latvijas sportistus ceļā uz Olimpiskajām spēlēm. Viens no maniem uzdevumiem ir veidot vidi veiksmīgai iekšējai un ārējai komunikācijai, lai radītu efektīvu sadarbību starp sportistiem un atbildīgajām organizācijām,” stājoties amatā komentē R. Millere Celmiņa.

Pēc LOK prezidenta Jāņa Buka iniciatīvas LOK Valdes darbu papildinās Edgars Dupats (Latvijas Riteņbraukšanas federācijas padomes loceklis) kā LOK Valdes ārštata padomnieks juridiskajos jautājumos. E. Dupats pienākumus pildīs bez atlīdzības.