Latvijas Olimpiskā komiteja aicina 3x3 basketbola komandas atbalstītājus epidemioloģiskās situācijas dēļ nedoties Olimpiskos čempionus sagaidīt uz lidostu “Rīga”, bet vērot Olimpisko čempionu ierašanos Rīgā LTV7 tiešraidē.

Sveikt Olimpiskos čempionus būs iespējams goda brauciena laikā no lidostas “Rīga” līdz Olimpiskajai studija Latvijas Televīzijā, Zaķusalā. Goda brauciens policijas eskorta pavadībā notiks laika posmā no 18.30 - 19.00, maršruts no lidostas “Rīga” virzīsies pa Ulmaņa gatvi uz Salu tilta līdz Zaķusalas krastmalai. Aicinām, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, atbalstītājus ar karogiem un plakātiem sveikt sportistus šajā maršrutā.

Sagaidīšanai lidostā “Rīga” būs iespējams reģistrēties vietnē www.aula.lv, kopējais cilvēku skaits pasākumā būs 300 fanu. Ieeja sagaidīšanas teritorijā būs no 16.30, pasākuma sākums 17.20, pasākuma beigas lidostā 18.30. Ieeja pasākumā atļauta tikai ar derīgiem vakcinācijas vai Covid-19 izslimošanas sertifikātiem līdzi ņemot personu apliecinošus dokumentus - pasi vai ID karti. Bērni līdz 12 gadu vecumam var apmeklēt pasākumu, ja ir derīgs Covid-19 pārslimošanas sertifikāts (“zaļais” drošības līmenis), arī bērni jāreģistrē www.aula.lv.  Maksimālais biļešu skaits, ko var reģistrēt viens cilvēks ir četras biļetes.

Mediju darbs sagaidīšanas laikā:
Mediju pārstāvji aicināti ierasties pie lidostas “Rīga” VIP termināla galvenās ieejas, no kuras sportisti ar kabrioletiem dosies uz lidostas stāvlaukumu, kur sportisti teiks uzrunu un pateicības vārdus uz sagaidīšanas skatuves. Pasākumu pie lidostas “Rīga” vadīs aktieris Andris Bulis. Pasākuma norises laiki:
17.20 lidmašīna nosēžas lidostā “Rīga”
17.30 Olimpisko čempionu sagaidīšana lidlaukā (mediju pārstāvji nevar piedalīties)
17.50 Olimpiskie čempioni no VIP termināla kabrioletos dodas uz sagaidīšanas skatuvi lidostas stāvlaukumā (mediju pārstāvjiem iespējams fotogrāfēt, filmēt)
17.55 Olimpisko čempionu uzruna un pateicības vārdi atbalstītājiem
18.05 Sveicēju uzrunas un apsveikumi sportistiem
18.15 Mediju briefings (kopīgs visiem medijiem)
18.35 Došanās goda braucienā

Mediju pārstāvjiem, kuri vēlas piedalīties sportistu sagaidīšanā, rakstīt: [email protected]olimpiade.lv, norādot Vārdu Uzvārdu un medija nosaukumu līdz 30.jūlija plkst.10.30