FOTO GALERIJAS meklējiet FLICKR

KALENDĀRS/ REZULTĀTI

Latvijas skeletonistes Dārta Neimane un Laura Lēģere pirmdien Dienvidkorejā Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs izcīnīja attiecīgi sudrabu un bronzu, kamēr monobobsleja sacensībās Amēlija Kotāne un Kate Prudāne ieņēma ceturto un piekto pozīciju.

Neimane pēc pirmā brauciena bija līdere, apsteidzot tuvāko sekotāju vācieti Mariju Focu par 0,10 sekundēm, taču otrajā braucienā latvietei padevās tikai ceturtais labākais finiša laiks, kas abu braucienu summā lika atkāpties uz otro pozīciju.

Vācijas skeletoniste kopā trasē pavadīja minūti un 49,45 sekundes, un Neimane summā atpalika par 0,34 sekundēm.

Lēģerei braucienos padevās trešais un septītais labākais finiša laiks, kas abu braucienu summā, zaudējot 0,77 sekundes, deva trešo vietu.

Vēl skeletoniste Marta Andžāne, kura pēc pirmā brauciena atradās desmitajā vietā, otrajā braucienā sasniedza labāko finiša laiku, kas ļāva sacensības noslēgt piektajā vietā 18 sportistu konkurencē. Andžāne summā piekāpās uzvarētājai 0,94 sekundes.

Monobobsleja sacensībās Kotāne pēc pirmā brauciena atradās otrajā vietā, bet otrajā braucienā viņai padevās piektais labākais finiša laiks. Abu braucienu summā latviete pavadīja trasē minūti un 54,54 sekundes.

Savukārt Prudāne, braucienos sasniedzot ceturto un sesto labāko finiša laiku, summā finišēja minūtēs un 54,81 sekundē.

Pirmo vietu izcīnīja Dānijas sportiste Maja Foigta, kura abos braucienos bija ātrākā un kopā trasē pavadīja minūti un 53,31 sekundi. Kotāne zaudēja uzvarētājai 1,23 sekundes un atpalika no labāko trijnieka 0,20 sekundes, kamēr Prudāne piekāpās labākā rezultāta īpašniecei 1,50 sekundes.