LONDONA, Aug 07, BNS - Poļina Jeļizarova pirmdien Londonas olimpiskajās spēlēs iegūto 13.vietu neuzskata par panākumu, lai gan prāvu daļu spēku vieglatlētei 3000 metru kavēkļu distances skrējiena finālā paņēma vairākas dienas ilgusi slimošana.

Jeļizarova žurnālistiem sacensību noslēgumā teica, ka pēc trīs dienas ilgušas slimošanas bija smagas kājas.

"Nav slikti, ka tiku finālā, bet 13.vieta neiepriecina. Cerēju uz ko vairāk, diemžēl, veselība neatļāva," pastāstīja 23 gadus vecā liepājniece. "Izdarīju visu ko varēju, un atdevu visus spēkus. Gribēju tikt sešiniekā, un treniņos bija pārliecība par labu rezultātu," viņa piebilda.

Pēc viena no treniņiem Jeļizarovai vakarā paaugstinājusies temperatūra. Lai gan pusfinālā viņa vēlreiz laboja Latvijas rekordu, fināls sportistei neizdevās. Iesildīšanās laikā pašsajūta vēl bijusi laba, taču skrējienā pēc trim, četriem apļiem Jeļizarovai kļuvis skaidrs, ka laba rezultāta nebūs, jo līderēm sekot viņa nespēs.

"Galvenais tad bija noskriet līdz galam," teica Jeļizarova, kura šosezon piecas reizes laboja Latvijas rekordu. "Viss vēl priekšā, trenēšos," uzsvēra skrējēja, piebilstot, ka ir sāpīgi redzēt, ka ar viņas potenciālo rezultātu olimpiskajās spēlēs varēja iegūt augstu vietu.

Jeļizarova šosezon vēl ieplānojusi četrus startus, un vispirms viņa vēlas atgūt formu pēc slimošanas. No trenera Viktora Lāča Jeļizarova jau uzklausījusi atzinību par gada laikā sasniegto milzu progresu, un viņa ir gatava ieguldīt vēl vairāk darba, lai pēc četriem gadiem Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs cīnītos par medaļu.

BNS, (371) 67088625, [email protected]